Користувачів: 0

Головна » 2015 » Січень » 19 » Відкрита першість з боксу
15:54
Відкрита першість з боксу

16-17 січня 2015 року ДЮСШ №1 управління освіти Чернівецької міської ради спільно з КДЮСШ м. Чернівці провела відкриту першість КДЮСШ з боксу присвячену Новорічним та Різдвяним святам.

В змаганнях прийняли участь 8 команд всього 97 учасників. Від ДЮСШ №1 участь у першості взяв 41 учень-спортсмен.

Хороший результат показали вихованці Соловйова Геннадія Миколайовича, Ротаря Василя Манолійовича, Аміхалакіоає Максима Михайловича, які стали переможцями та показали високий рівень майстерності у своїй віковій групі. Так  І місце здобули у ваговій категорії: 26кг.- Тимінський Влад, 30кг.-Штирбу Максим; 36кг.-Лупкін Ярослав; 37кг. -Цюпа Іван; 48кг. –Григорець Антон; 54кг.- Ніколайчук Віталій, Танасійчук Дмитро; 57кг.- Серман Вадим, Дончак Максим; 60кг. – Іванов Валентин, Гурей Олександр, Бежа Євген; 70кг.- Лизюк Віталій, Арсеній Дмитро; 75кг.-Жижиян Микола, Стрілецький Олександр, Титик Ігор, Тимофій Іван; +91кг. Кришмару Дорін, Дедов Станіслав.

Приємно здивували вихованці тренера-викладача Аміхалакіоає М.М., які посіли одинадцять ІІ місць, ІІІ місце посіли десятьучнів – спортсменів.

В загальному підсумку ДЮСШ №1 управління освіти Чернівецької міської ради посіла І командне місце, ІІ місце отримала КДЮСШ м. Чернівці, ІІІ стали СК «Бояни-Колос».

Переглядів: 490 | Додав: DUSCH | Рейтинг: 0.0/0