Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Лютий » 24

14-15 лютого 2015 року в спортивному залі ЗОШ №27 м. Чернівці відбувся ІІІ Меморіальний турнір з міні-футболу пам’яті  старшого тренера відділення футболу ДЮСШ №1 Лєпєстова Юрія Івановича.

Змагання організував   старший тренер – викладач відділення  футболу ДЮСШ №1 Кошура Віктор Григорович. Він же, як суддя національної категорії, був і головним суддею змагань.

Участь у турнірі взяли 12 команд учасниць, що є рекордною кількістю для цих змагань. Представники ДЮСШ №1 двічі сходили на п’єдестал. Так І-місце посіла команда «Дружба -ДЮСШ №1» м. Чернівці під керівництвом тренера-викладача Гордея Андрія Дмитровича, а ІV- місце посіла команда «ДЮСШ №1 -2006» тренера-викладача Кошури Андрія Вікторовича.

Також було визначено кращих гравців по номінаціям. Кращим гравцем став Гавлюк Олександр, кращим нападаючим – Руснак Владислав, найкращим воротарем визнали Чепишко Олександра. Всі вони учні ... Читати далі »

Переглядів: 329 | Додав: DUSCH | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)