Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Червень » 06

24-28 травня 2016 року в м. Жовква проводився Чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів 2004р.н. і молодші.

Команда мінікадетів ДЮСШ №1 в складі: Овчиннікова Артема та Мельничука Максима серед 30 команд посіли ІІІ місце в наполегливій боротьбі перемогли команду Харківської області з рахунком 3:2.

Команда мінікадеток у складі: Крушельницької Терези ДЮСШ №1 м. Чернівці та Пентюк Олени вихованки Путильської ДЮСШ серед 24 команд посіли ІV місце поступилися команді Миколаївської області з рахунком 3:2.

В змішаному парному розряді бронзовими призерами стали: Петнюк Олена та Овчинніков Артем.

В особистих змаганнях мінікадетів приймало участь 85 спортсменів, від ДЮСШ №1 до фінальної частини  потрапили 3 учасники: Овчинніков Артем, Мельничук Максим та Вірозуб Олександр учень Глибоцької ДЮСШ.